Jesteśmy legalną firmą zarejestrowaną pod nazwą CLIMA CONTROL.
Swoim obszarem obejmujemy nie tylko takie miejscowości jak:
– Jarosław
– Rzeszów
– Przeworsk
ale i okolice.
Zapraszamy do skorzystania z usług Clima Control 24.

Jeżeli szukasz rozwiązania, które zapewni Ci ochronę przed skwarem w lecie, zapewni ciepło w zimie?
A dlaczego nie i jedno, i drugie!

Instalacja systemu klimatyzacyjnego to inwestycja w przyszłość. Decydując się na nią, nie tylko podniesiesz wartość Twojej nieruchomości, ale też zmniejszysz wydatki na ogrzewanie w zimie.

Wysokie współczynniki wydajności pozwalają na znaczne obniżenie rachunków za ogrzewanie. Klimatyzacja zużywa około 1 kWh energii elektrycznej i oddaje 3 kWh energii grzewczej, co pozwala zaoszczędzić do 70% energii w porównaniu z konwencjonalnym grzejnikiem elektrycznym.

Clima Control 24 oferuje szeroką ofertę systemów klimatyzacyjnych wysokiej jakości, które dobierzemy specjalnie pod Twoje potrzeby. Niezależnie od wybranego systemu klimatyzacji, składa się ona z jednostki zewnętrznej (agregatu skraplającego) oraz jednej lub więcej jednostek wewnętrznych (parowników) typu ściennego, konsolowego, sufitowego, kasetonowego lub wpuszczanego, umożliwiających chłodzenie, osuszanie i filtrowanie.
System może również ogrzewać.
Podczas pracy system klimatyzacyjny pochłania powietrze, po czym następuje wymiana ciepła między jednostką wewnętrzną a zewnętrzną, a powietrze przemieszcza się do wewnątrz (w trybie ogrzewania) lub na zewnątrz (w trybie chłodzenia). Więcej tutaj.

Uzyskując pełną kontrolę nad temperaturą i wilgotnością w Twoim domu, zapewnisz sobie komfort na lata.


Służymy pomocą przy instalacji systemów klimatyzacyjnych zarówno w domach wolnostojących, jak i mieszkaniach.
Zaufaj naszemu zespołowi certyfikowanych specjalistów, którzy posłużą radą przy planowaniu projektu.
Możesz również liczyć na zaangażowany serwis posprzedażowy.

Siedziba naszej firmy mieści się w Jarosławiu, ale na życzenie klienta dojeżdżamy także do Przeworska, Rzeszowa, Przemyśla i okolic.

Dlaczego warto nas wybrać?

Bo kiedy chodzi o Twój dom, liczy się profesjonalizm.
Odpowiednio dobrany, fachowo zainstalowany system klimatyzacyjny to inwestycja w Twój komfort, która pozwoli Ci latami cieszyć się nie tylko chłodem w lecie, ale też ciepłem w zimie.


Zadzwoń i poproś o darmową wycenę już dziś!